| Color | Black Or Customized |
|---|---|
| Diaphragm Material | Nitrile Rubber |
| Orifice Size | 5 Mm |
| Pressure | 0-10 Bar |
| Fit | Drainer |
| Color | Black Or Customized |
|---|---|
| Life Span | 50000 Times |
| Usage Scene | Precipitator Equipment, Etc |
| Sealing | Good Sealing |
| Mounting Type | Direct Acting |
| Fit | ASCO Solenoid Valve Pneumatic Valve |
|---|---|
| Working Principle | Pilot Operated |
| Diaphragm Material | Nitrile Rubber |
| Pressurerange | 0 To 10 Bar |
| Operatingvoltage | 12V / 24V / 110V / 220V (depending On Solenoid Valve) |
| Pressure | 0-10 Bar |
|---|---|
| Orifice Size | 5 Mm |
| Color | Black Or Customized |
| Usage Scene | Precipitator Equipment, Etc |
| Diaphragm Material | Nitrile Rubber |
| Surface Treatment | Smooth |
|---|---|
| Working Intervel | 35cm |
| Diameter | 5-1500mm |
| Max Operating Pressure | 150 PSI |
| Body Material | Stainless Steel |
| Coil Type | Solenoid |
|---|---|
| Pressure | 0-10 Bar |
| Thickness | 1.5 Mm |
| Material | NBR (Nitrile Butadiene Rubber) |
| Diaphragm Material | Nitrile Rubber |
| Orifice Size | 3/4 Inch |
|---|---|
| Diaphragm Material | Nitrile Rubber |
| Operatingvoltage | 12V / 24V / 110V / 220V (depending On Solenoid Valve) |
| Installation Type | Screw-in |
| Coil Type | Solenoid |
| Υλικό | Νεοπρένιο |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος ή προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος | 0,5» στήριγμα |
| Αριθμός μερών. | 01-1060-51 |
| Εμπορικό σήμα | WILDEN/SANDPIPER/GRACO ΑΝΤΛΙΑ |
| Ονομασία | Σύνθετο διάφραγμα σφραγίδων βαλβίδων διαφραγμάτων |
|---|---|
| Υλικό | PTFE+EPDM、 NBR |
| Απόδοση προϊόντων | Όξινη και αλκαλική αντίσταση, σύμφωνα με τις απαιτήσεις του ιατρικού και επιπέδου υγείας |
| Χαρακτηριστικά | Καλές ακαμψία, δύναμη και συμπίεση, αναπήδηση, αντισταθμιστική |
| Εργασία Envieroment | Χημικών και φαρμακευτικών εγκαταστάσεις βιομηχανίας ηλεκτρονικής, |
| Pressure | Medium Pressure |
|---|---|
| Shape | Round |
| Thickness | 3mm |
| Structure | Diaphragm |
| Pressure Range | 0.5-2.5Mpa |