| Υλικό | Καουτσούκ |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Δάχος | 0.210mm |
| Σύνολο συμπίεσης | Χαμηλά |
| Σχήμα | Γύρω |
| Elongation | Elastic |
|---|---|
| Working Environment | Low Pressure |
| Working Temperature | - 20℃~80℃ |
| Abrasion Resistance | High |
| Compression Set | Low |
| όνομα | Το κυλώντας διάφραγμα, διάφραγμα Iserted υφασμάτων, ύφασμα τύλιξε το τοποθετημένο σε στρώματα λαστιχ |
|---|---|
| Υλικό | NR, NBR, FKM, ΧΡΏΜΙΟ, EPDM |
| Σκηνή χρήσης | Ρυθμιστής πίεσης αερίου, ρυθμιστής τάσης, κυβερνήτης συμπιεστών |
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| εργασιακό περιβάλλον | Υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση, οξύ και αλκάλιο ανθεκτικές |
| Αντίσταση στην τριβή | Υψηλή |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Θερμοκρασία | Υψηλή |
| Σχήμα | Γύρω |
| Δυνατότητα των δακρύων | Υψηλή |
| Port Size | Standard |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Compression Set | Low |
| Color | Black |
| Shape | Diaphragm |
| όνομα | Ψηφιακό μετρώντας αντλιών σημάτων χορήγησης της δόσης διάφραγμα εξαρτήσεων αντλιών κατάλληλο λαστιχέ |
|---|---|
| Υλικό | Τεφλόν, NR |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Χημικών και φαρμακευτικών εγκαταστάσεις βιομηχανίας ηλεκτρονικής, |
| Βαθμός | Ανθεκτικός στα χημικά μέσα εκτός από το μέταλλο όξινος-βάσεων, φθόριο στοιχείων |
| OD | 40-200 χιλ. |
| όνομα | Ultrathin τεφλόν λαστιχένιο τοποθετημένο σε στρώματα στόλισμα τεφλόν φλαντζών |
|---|---|
| Εργασία Envieroment | Φαρμακευτικό είδος, τρόφιμα, χημικά |
| Υλικό | PTFE+EPDM、 NBR |
| Μέγεθος | Dn-10~dn-100 |
| Τεχνολογία | Σύνθετη διαδικασία |
| όνομα | Κυλώντας διάφραγμα, φυσώντας ηλεκτρομαγνητικό διάφραγμα σφυγμός-βαλβίδων |
|---|---|
| Υλικό | FKM, ΧΡΏΜΙΟ, EPDM |
| Σκηνή χρήσης | Ρυθμιστής πίεσης αερίου, ρυθμίζοντας βαλβίδα πίεσης |
| Χρώμα | Μαύρος ή προσαρμοσμένος |
| Συσκευασία | Plastic+carton |
| όνομα | Κυλώντας διάφραγμα |
|---|---|
| Υλικό | NBR NR EPDM |
| Σκηνή χρήσης | ρυθμιστής πίεσης αερίου |
| Χρώμα | Μαύρος ή προσαρμοσμένος |
| Πίεση | 0.1-1 MPA |
| Working Life | ≥50000h |
|---|---|
| Size Range | 1/4" To 2" Diameter |
| Media | Liquid, Gas, Steam |
| Operating Temperature | -40°C To 120°C |
| Leakage Rate | ≤0.1% |