| Tensile Strength | Good |
|---|---|
| Color | Black |
| Working Temperature | - 20℃~80℃ |
| Resistance | High |
| Compression Set | Low |
| Compression Set | Low |
|---|---|
| Tear Strength | High |
| Shape | Diaphragm |
| Tensile Strength | Good |
| Resistance | High |
| Service Life | ≥1000000 Times |
|---|---|
| Tear Strength | High |
| Feature | Cloth Process |
| Tensile Strength | Good |
| Working Temperature | - 20℃~80℃ |
| Material | Rubber |
|---|---|
| Shape | Round |
| Elasticity | High |
| Temperature | High |
| Thickness | 0.2-10mm |
| Όνομα | Διάφραγμα για το μετρώντας εξοπλισμό |
|---|---|
| Υλικό | PTFE+EPDM、 NBR |
| Απόδοση προϊόντων | Όξινη και αλκαλική αντίσταση, σύμφωνα με τις απαιτήσεις του ιατρικού και επιπέδου υγείας |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Καλές ακαμψία, δύναμη και συμπίεση, αναπήδηση, αντισταθμιστική |
| Εργασία Envieroment | Χημικών και φαρμακευτικών εγκαταστάσεις βιομηχανίας ηλεκτρονικής, |
| όνομα | 2-WAY ΕΞΑΡΤΗΣΗ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑΤΩΝ ΣΩΛΗΝΟΕΙΔΩΝ |
|---|---|
| Υλικό | NBR, NR, ΧΡΏΜΙΟ, FR |
| τακτοποίηση | Πνευματική βαλβίδα βαλβίδων σωληνοειδών ASCO |
| Δύναμη | Σωληνοειδές |
| Πρότυπο | 11/2 ΜΕΣΑ ή προσαρμοσμένος |
| όνομα | Σύνθετο διάφραγμα PTFE EPDM για τη δοσολογία |
|---|---|
| Υλικό | Τεφλόν、 PTFE+EPDM、 NBR |
| Σενάριο χρήσης | Φαρμακευτικό είδος, τρόφιμα, χημικά |
| OD | 40-200 χιλ. |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Αντίσταση υψηλής και χαμηλής θερμοκρασίας, μακριά ζωή υπηρεσιών |
| Εφαρμογή | Βαλβίδα |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής | 5-10 έτη |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Γλυκό |
| Υλικό | Λάστιχο |
| Media | Air |
|---|---|
| Pressure Rating | 150 PSI |
| Actuation Method | Pneumatic |
| Pressure Range | 0-100 Psi |
| Diameter | 5-1500mm |
| Installation Type | Screw-in |
|---|---|
| Operatingvoltage | 12V / 24V / 110V / 220V (depending On Solenoid Valve) |
| Corrosion Resistance | High Corrosion Resistance |
| Sealing | Good Sealing |
| Temperature Range | -20°C To 80°C |