| Υλικά διαφραγμάτων | PTFE/EPDM |
|---|---|
| Θερμοκρασία MEDIA | -10 έως 100 °C |
| Μέγεθος | 10 | 25 | 40 | 50 | 80 | 100 |
| Θερμοκρασία αποστείρωσης | Μέγιστη. 150 °C |
| Διάφραγμα | Διάφραγμα αντικατάστασης |
| Υλικά διαφραγμάτων | PTFE / PVDF / EPDM |
|---|---|
| Θερμοκρασία MEDIA | -20 έως 100 °C |
| Μέγεθος | 10 | 25 | 40 | 50 | 80 | 100 |
| Κενό | μέχρι 70 mbar (απόλυτα) |
| Διάφραγμα | Διάφραγμα αντικατάστασης |
| Σύνολο συμπίεσης | χαμηλά |
|---|---|
| Σειρά πίεσης | Υψηλή |
| Περιοχή θερμοκρασίας | Ευρέως |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Ευελιξία | Υψηλή |
| Σχήμα | Γύρω |
|---|---|
| Απόδοση | Εξαιρετικό. |
| Πίεση | Υψηλή |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Σκληρότητα | 60-90 ακτή Α |
| application | Industrial |
|---|---|
| performance | Excellent |
| tolerance | ±0.02mm |
| hardness | 60-90 Shore A |
| delivery | Fast |
| Ευελιξία | Εύκαμπτος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ευρέως |
| Μέγεθος | Ποικίλα |
| Πίεση | Υψηλή |
| Σφράγιση | Αεροστεγής |
| Media Temperature | -10 To 100 °C |
|---|---|
| Category | Wilden Parts |
| Weight | 0.087 Kg |
| Tensile Strength | 0.1 To 15Mpa |
| Durability | High Durability And Long Lifespan |
| Αντίσταση | Αντιδιαβρωτικός |
|---|---|
| Διαρροή | χαμηλά |
| Εφαρμογή | Ευρέως |
| Ανεκτικότητα | Ακριβής |
| Διατήρηση | χαμηλά |
| Υλικό | NR/NBR/CR/FR/PTFE/PTFE+EPDM |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρος, μαύρος, κ.λπ. |
| Μέγεθος | Σύμφωνα με το τεχνικό σχέδιο |
| Απόδοση | Άριστες χημικές και σωματικές ιδιότητες |
| Μορφή | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό | Νεοπρένιο |
|---|---|
| Μοντέλο | 08-1010-51 |
| Εφαρμογή | 2» αντλία |
| Μάρκα | WILDEN/SANDPIPER/GRACO ΑΝΤΛΙΑ |
| Χρώμα | Μαύρος |