| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | ±0,02 mm |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική |
| Θερμοκρασία | Υψηλή |
| Παράδοση | Γρήγορα! |
| color | Black |
|---|---|
| material | Rubber |
| temperature | High |
| performance | Excellent |
| delivery | Fast |
| Durability | High Durability And Long Lifespan |
|---|---|
| Tensile Strength | 0.1 To 15Mpa |
| Standard Or Nonstandard | Standard |
| Sealing | Airtight |
| Quality | Good Quality;Standard Quality |
| Διατήρηση | χαμηλά |
|---|---|
| Αντίσταση | Αντιδιαβρωτικός |
| Διαρροή | χαμηλά |
| Σφράγιση | Αεροστεγής |
| Μέγεθος | Ποικίλα |
| Vacuum | Up To 70 Mbar (absolute) |
|---|---|
| Style | Mechanical Seal |
| Appliion | Hydraulic Breaker Hammer |
| Standard Or Nonstandard | Standard |
| Service | ODM, OEM |
| Materail | FKM;Etc. |
|---|---|
| Diaphragm Materials | NBR |
| Fit | SANDPIPER |
| Weight | 0.087 Kg |
| Style | Mechanical Seal |
| Materail | FKM;Etc. |
|---|---|
| Style | Mechanical Seal |
| Fit | SANDPIPER |
| Vacuum | Up To 70 Mbar (absolute) |
| Media Temperature | -10 To 100 °C |
| Υλικό | EPDM |
|---|---|
| Θερμοκρασία MEDIA | -10 έως 100 °C |
| Μέγεθος | 10 | 25 | 40 | 50 | 80 | 100 |
| Θερμοκρασία αποστείρωσης | Μέγιστο 150 |
| Τύπος | Διάφραγμα αντικατάστασης |
| όνομα | Κυλώντας διάφραγμα, λαστιχένιο διάφραγμα βαλβίδων ρυθμιστών καυσίμων |
|---|---|
| Υλικό | ΧΡΏΜΙΟ NBR NR EPDM FKM |
| Σκηνή χρήσης | Ρυθμιστής καυσίμων |
| Χρώμα | Μαύρος ή προσαρμοσμένος |
| Ζωή υπηρεσιών | Περισσότερες από 1000000 φορές |
| Υλικά διαφραγμάτων | NBR |
|---|---|
| Θερμοκρασία MEDIA | -10 έως 100 °C |
| Μέγεθος | 10 | 20 | 25 | 40 | 50 | 65 | 80 | 100 | 125 | 150 |
| Κενό | μέχρι 70 mbar (απόλυτα) |
| Διάφραγμα | Διάφραγμα αντικατάστασης |