| όνομα | Λαστιχένιο διάφραγμα βαλβίδων νεοπρενίου, διάφραγμα αεροσυμπιεστών, περιστροφικό φυσώντας λαστιχένιο |
|---|---|
| Υλικό | Νεοπρένιο χρωμίου |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40℃~220℃ |
| Σενάριο χρήσης | Με κάρβουνο εγκαταστάσεις παραγωγής ενέργειας, μύλοι χάλυβα, μεταλλουργία, αποτέφρωση αποβλήτων |
| Πάχος | 06-1.5 χιλ. ή συνήθεια |
| Σχήμα | ESD |
|---|---|
| Χρώμα | Ωραίο. |
| Δάχος | Κανάλι ινών Ethernet |
| Μέγεθος | 118*82.5*184cm |
| Αντίσταση στην τριβή | Ωραίο. |
| Υλικό | Καουτσούκ |
|---|---|
| Θερμοκρασία | Υψηλή |
| ελαστικότητα | Υψηλή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Σύνολο συμπίεσης | Χαμηλά |
| Υλικά διαφραγμάτων | EPDM |
|---|---|
| Θερμοκρασία MEDIA | -10 έως 90 °C |
| Μέγεθος | 10 | 20 | 25 | 40 | 50 | 65 | 80 | 100 | 125 | 150 |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Χαμηλή διαπερατότητα αερίου, Κατάλληλο για κενό, Ανθεκτικό στο όζον και στις καιρικές συνθήκες, Μπορ |
| Τύπος | Διάφραγμα αντικατάστασης |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Πίεση | Υψηλή |
| Χημική αντοχή | Υψηλή |
| Αντίσταση στην τριβή | Υψηλή |
| Ευελιξία | Υψηλή |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Γλυκό |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Ποσοστό διαρροής | 00,05% |
| Δομή | Διαφράγμα |
| Πίεση | Μέση πίεση |
| Τρέχων | 0.1A |
|---|---|
| θερμοκρασία | -20~80°C |
| Σχήμα | Οβάλ |
| μέγεθος | 8x6cm |
| Εφαρμόσιμος | Βαλβίδα σφυγμού |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Στίλβωση, αμμόστρωση, κ.λπ. |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγυλό, τετράγωνο, ορθογώνιο, κλπ. |
| υλικό | NBR, EPDM, PTFE, FKM, κλπ. |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -20℃~+200℃ |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Σχήμα | Γύρω |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανική |
| Θερμοκρασία | Υψηλή |
| Πίεση | Υψηλή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| shape | Round |
|---|---|
| material | Rubber |
| performance | Excellent |
| size | Customized |
| durability | High |