| Chemical Resistance | Good |
|---|---|
| Elasticity | High |
| Seivice Life | ≥1000000 Times |
| Media | Water, Gas, Oil, Gasoline, Air |
| Working Environment | Low Pressure |
| Service Life | ≥1000000 Times |
|---|---|
| Tensile Strength | 1500 PSI |
| Durability | High |
| Packing | Plastic+carton |
| Elongation | 300% |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Δομή | Διαφράγμα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Γλυκό |
| Σχήμα | στρογγυλο |
| Σειρά πίεσης | 0.5-2.5Mpa |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ευελιξία | Υψηλή |
| Δάχος | 0.210mm |
| Αντίσταση | Υψηλή |
| Σύνολο συμπίεσης | Χαμηλά |
| Υλικό | EPDM |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρος |
| Μέγεθος | 10 |
| Μορφή | Με μανίκια Distance |
| Τύπος | Διάφραγμα αντικατάστασης |
| υλικό | Καουτσούκ |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εφαρμόσιμος | Βαλβίδα σφυγμού |
| Δύναμη | 1.2W |
| Τετάρτη | DC12V |
| Τετάρτη | DC12V |
|---|---|
| Τρέχων | 0.1A |
| Εφαρμόσιμος | Βαλβίδα σφυγμού |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| υλικό | Καουτσούκ |
| Size Range | 1/4" To 2" Diameter |
|---|---|
| Abrasion Resistance | Good |
| Surface Finish | Smooth, Polished, Etc. |
| Connection Type | Threaded, Flanged, Welded, Etc. |
| Flexibility | High |
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Δομή | Διαφράγμα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Γλυκό |
| Ποσοστό διαρροής | 00,05% |
| Υλικά διαφραγμάτων | EPDM |
|---|---|
| Θερμοκρασία MEDIA | -10 έως 100 °C |
| Μέγεθος | 8 | 10 | 25 | 40 | 50 | 80 | 100 |
| Θερμοκρασία αποστείρωσης | Μέγιστη. 150 °C |
| Διάφραγμα | Διάφραγμα αντικατάστασης |