| όνομα | Σφραγίδα ανοξείδωτου NBR ορείχαλκου βαλβίδων σωληνοειδών |
|---|---|
| Υλικό | NBR, κ.λπ. |
| Χρώμα | Μαύρος ή προσαρμοσμένος |
| Ζωή Seivice | ≥1000000 χρόνοι |
| Μέγεθος | DV6-DV16 ή προσαρμοσμένος |
| Cost-Effective | Yes |
|---|---|
| Size | From DN6 To DN200 |
| Flow Rate | Customized |
| Installation | Easy |
| Flexibility | High |
| Flow Rate | Customized |
|---|---|
| Temperature Range | -40°C To 120°C |
| Size | From DN6 To DN200 |
| Application | Pneumatic And Hydraulic Systems |
| Cost | Affordable |
| Υλικά διαφραγμάτων | EPDM |
|---|---|
| Θερμοκρασία MEDIA | -10 έως 100 °C |
| Μέγεθος | 8 | 10 | 25 | 40 | 50 | 80 | 100 |
| Εφαρμογές | Φαρμακευτικά, βιοτεχνολογικά, τρόφιμα και ποτά |
| Διάφραγμα | Διάφραγμα αντικατάστασης |
| Leakage Rate | ≤0.1% |
|---|---|
| Size Range | 1/4" To 2" Diameter |
| Media | Liquid, Gas, Steam |
| Working Life | ≥50000h |
| Cost | Affordable |
| Αριθμό μοντέλου | DB112 |
|---|---|
| Υλικό | NBR+ Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Πακέτο | Καρτόνι, ξύλινη θήκη, κλπ. |
| Πλεονέκτημα | Αντίσταση δακρυ'ων, αντίσταση γήρανσης |
| Πίεση εργασίας | 0.15~0.85Mpa |
| Αριθμό μοντέλου | DB112 |
|---|---|
| Υλικό | NBR+ Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Πακέτο | Καρτόνι, ξύλινη θήκη, κλπ. |
| Πλεονέκτημα | Αντίσταση δακρυ'ων, αντίσταση γήρανσης |
| Πίεση εργασίας | 0.15~0.85Mpa |
| όνομα | Υδραυλικό μηχανικό διάφραγμα σφραγίδων εξαρτήσεων μετρώντας αντλιών διαφραγμάτων δυτών LGP |
|---|---|
| Υλικό | Τεφλόν、 PTFE+EPDM、 NBR |
| Χρώμα | Μαύρος/γκρίζος/λευκό |
| Απόδοση προϊόντων | Όξινη και αλκαλική αντίσταση, σύμφωνα με τις απαιτήσεις του ιατρικού και επιπέδου υγείας |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Καλές ακαμψία, δύναμη και συμπίεση, αναπήδηση, αντισταθμιστική |
| Δίπλωμα | 0-20 L/min |
|---|---|
| Δύναμη | 2W |
| Μέγεθος | 1/4 |
| Ζωή | 50000 φορές |
| Τετάρτη | 24V |
| Σειρά πίεσης | 0.1-2.5Mpa |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας | -20℃-150℃ |
| Υλικό | NBR, EPDM, FKM, PTFE, κλπ. |
| Τύπος σύνδεσης | Δαχτυλίδι, φλάντζη, σφιγκτήρα, κλπ. |
| Ζωή | Περισσότερο από 5 έτη |