| Μέγιστο μέγεθος μορίων | 2 χιλ. |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας | -20°C σε +150°C |
| Μέγιστη πίεση εκκένωσης | 20 φραγμός |
| Μαξ. Κεφαλή εκκένωσης | 20 μέτρα |
| Μέγιστο ποσοστό ροής | 10 m3/h |
| Μέγιστη πίεση | φραγμός 100 |
|---|---|
| Μαξ. ιξώδες | 200 CSt |
| Μαξ. Διαφορετικό κενό | 0,5 bar |
| Μαξ. Διαφορετική θερμοκρασία | 50°C |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -20°C σε +150°C |
| Μέγιστο κενό | 0,5 bar |
|---|---|
| Μαξ. Διαφορετική θερμοκρασία | 50°C |
| Μαξ. Κεφαλή εκκένωσης | 20 μέτρα |
| Μαξ. Διαφορετική ιξώδες | 200 CSt |
| Μαξ. ιξώδες | 200 CSt |
| Τετάρτη | 24V |
|---|---|
| Ρευστό | Αέρας, νερό, πετρέλαιο |
| Αντίσταση στην πίεση | φραγμός 10 |
| Δίπλωμα | 0-20 L/min |
| μέγεθος | 1/4 |
| Σχήμα | Στρογγυλό, τετράγωνο, ορθογώνιο, κλπ. |
|---|---|
| υλικό | NBR, EPDM, PTFE, FKM, κλπ. |
| Εφαρμογή | Πυκνωτική βαλβίδα, πνευματική βαλβίδα, κλπ. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Στίλβωση, αμμόστρωση, κ.λπ. |
| Πακέτο | Καρτόνι, ξύλινη θήκη κλπ. |
| Εφαρμογή | Ευρεία εφαρμογή |
|---|---|
| Σύνδεση | Περασμένη κλωστή σύνδεση |
| θερμοκρασία | Υψηλή θερμοκρασία |
| Ασύρματα | Χαμηλός θόρυβος |
| Ποσοστό ροής | Υψηλό ποσοστό ροής |
| Υλικό | ΠΤΦΕ, EPDM, FKM |
|---|---|
| Μαξ. Κεφαλή εκκένωσης | 20 μέτρα |
| Μαξ. Διαφορετικό κενό | 0,5 bar |
| Μέγιστο ποσοστό ροής | 10 m3/h |
| Μαξ. Διαφορετική θερμοκρασία | 50°C |
| Μέγιστη πίεση εκκένωσης | 20 φραγμός |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος μορίων | 2 χιλ. |
| Μαξ. Κεφαλή εκκένωσης | 20 μέτρα |
| Μέγιστο ποσοστό ροής | 10 m3/h |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -20°C σε +150°C |
| Αντίσταση | Διαλύτες βάσης λαδιού και πετρελαίου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εξοπλισμός σε όλους τους κλάδους |
| Υποστήριξη | Με ή χωρίς ευαίσθητη στην πίεση κόλλα (PSA) |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40°F έως +230°F |
| Πάχος | 1/64″ έως 3/8″ |
| Αντίσταση | Ζέστη, όζον, ηλιακό φως και γήρανση |
|---|---|
| Απόδοση | Ανώτερη ελαστικότητα, υψηλή αντοχή σε σχίσιμο και τριβή, αντοχή σε εφελκυσμό, καλό σετ συμπίεσης και |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Μη τοξικό, χωρίς σήμανση και ανθεκτικό στο νερό, τα οξέα, το αλκοόλ, τα οργανικά άλατα και τα αλκάλι |
| σκληρότητα | 20 έως 90 σκληρόμετρο, Shore A |
| Χρώμα | Ημιδιαφανές (μαλακό) έως μαύρο (σκληρό) |