| όνομα | Κυλώντας διάφραγμα |
|---|---|
| Υλικό | ΧΡΏΜΙΟ NBR NR EPDM FKM |
| Θερμοκρασία εργασίας | - 20℃~80℃ |
| Χρησιμοποίηση των σκηνών | ρυθμιστής πίεσης αερίου |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Διαδικασία υφασμάτων |
| Πίεση | Υψηλή |
|---|---|
| Δάχος | 0.210mm |
| Θερμοκρασία | Υψηλή |
| Αντίσταση στην τριβή | Υψηλή |
| Ευελιξία | Υψηλή |
| Δάχος | 0.210mm |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Δυνατότητα των δακρύων | Υψηλή |
| ελαστικότητα | Υψηλή |
| Σύνολο συμπίεσης | Χαμηλά |
| Model | GMA-03 Or Custom |
|---|---|
| Abrasion Resistance | High |
| Media | Gas |
| Usage | Used In Valves To Control The Flow Of Fluids |
| Tear Strength | High |
| Δάχος | 0.210mm |
|---|---|
| Δύναμη δακρυ'ων | Υψηλή |
| Σχήμα | Γύρω |
| Ελαστικότητα | Υψηλή |
| Αντίσταση | Υψηλή |
| Compatibility | Compatible With Various Fluids |
|---|---|
| Port Size | DV6-DV16 |
| Sample | OEM ODM |
| Usage Scene | Gas Pressure Regulator |
| Pressure Range | 0-10 Bar |
| Pressure | High |
|---|---|
| Sample | OEM ODM |
| Abrasion Resistance | High |
| Model | GMA-03 Or Custom |
| Pressure Range | 0-10 Bar |
| ελαστικότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Δάχος | 0.210mm |
| Θερμοκρασία | Υψηλή |
| Δυνατότητα των δακρύων | Υψηλή |
| Χημική αντοχή | Υψηλή |
| Δάχος | 0.210mm |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Ευελιξία | Υψηλή |
| Χημική αντοχή | Υψηλή |
| Θερμοκρασία | Υψηλή |
| Περιοχή πίεσης | 0.5-2.5Mpa |
|---|---|
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Πίεση | Μέση πίεση |
| Δάχος | 3 χιλιοστά |
| Χρώμα | Μαύρο |