| όνομα | Μηχανικό διάφραγμα μετρώντας αντλιών διαφραγμάτων αντλιών χορήγησης της δόσης σωληνοειδών |
|---|---|
| Υλικό | Τεφλόν、 PTFE+EPDM、 NBR |
| Εργασία Envieroment | Χημικών και φαρμακευτικών εγκαταστάσεις βιομηχανίας ηλεκτρονικής, |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Αντίσταση γήρανσης, αντίσταση διάβρωσης, καλή ελαστικότητα |
| Ζωή υπηρεσιών | ≥1000000 χρόνοι |
| Δυνατότητα | Υψηλή διάρκεια |
|---|---|
| Δομή | Ακέραια δομή |
| Σύνδεση | Περασμένη κλωστή σύνδεση |
| Σφράγιση | Καλή σφράγιση |
| Διαρροή | Χαμηλή διαρροή |
| Σειρά πίεσης | 0-10 φραγμός |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Διάφραγμα βαλβίδας παλμού |
| Δάχος | 0.2mm2.0mm |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή απόδοση, ανθεκτική, κλπ. |
| Συσκευή | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Τρέχων | 0.1A |
|---|---|
| Πακέτο | Καρτόνι |
| υλικό | Καουτσούκ |
| Πίεση | 0,2-0,8MPA |
| Εφαρμόσιμος | Βαλβίδα σφυγμού |
| Χρώμα | Μαύρο/ Λευκό/ Κόκκινο/ Μπλε/ Πράσινο/ Κίτρινο/ κλπ. |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Θερμοκρασία | Θερμοκρασία δωματίου |
| Σχήμα | Διαφράγμα |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εποχή ζωής | 5-10 έτη |
| Πεδίο πίεσης | 0.5-2.5Mpa |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Δομή | Διαφράγμα |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ευελιξία | Υψηλή |
| Υλικό | Συνθετικό |
| Βάρος | Φως |
| Αντίσταση | Διαβρωτική/Αβραίωση/Θέρμανση |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή απόδοση, ανθεκτική, κλπ. |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρος, άσπρος, κόκκινος, κ.λπ. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ομαλός, κατασκευασμένος, κ.λπ. |
| Υλικό | Σιλικόνη, EPDM, NBR, κλπ. |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -60°C σε +200°C |
| Ασύρματα | χαμηλού θορύβου |
|---|---|
| Σφράγιση | Καλή σφράγιση |
| Δομή | Ακέραια δομή |
| Θερμοκρασία | Υψηλή θερμοκρασία |
| Διαρροή | Χαμηλή διαρροή |
| Αριθμό μοντέλου | DB112 |
|---|---|
| Υλικό | NBR+ Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Πακέτο | Καρτόνι, ξύλινη θήκη, κλπ. |
| Πλεονέκτημα | Αντίσταση δακρυ'ων, αντίσταση γήρανσης |
| Πίεση εργασίας | 0.15~0.85Mpa |