| Τετάρτη | 24V |
|---|---|
| Αντίσταση στην πίεση | 10 bar |
| Πίεση | 0-10 φραγμός |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική αυτοματοποίηση |
| Ετικέτα | Οργανωτής κατασκευής |
| Υλικό | PTFE EPDM |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος ή προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος | ΜΑ 8 έως 100 |
| Απόδοση | Μακρύτερη ζωή υπηρεσιών |
| Μορφή | Προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Πίεση | 0,2-0,8MPA |
| Σχήμα | Οβάλ |
| θερμοκρασία | -20~80°C |
| θερμοκρασία | -20~80°C |
|---|---|
| Ασύρματα | ≤ 50dB |
| Σχήμα | Οβάλ |
| Πίεση | 0,2-0,8MPA |
| μέγεθος | 8x6cm |
| Μαξ. Διαφορετική θερμοκρασία | 50°C |
|---|---|
| Μαξ. Ανύψωση αναρρόφησης | 7 μ |
| Μέγιστο μέγεθος μορίων | 2 χιλ. |
| Μαξ. Διαφορετικό κενό | 0,5 bar |
| Μέγιστη πίεση εκκένωσης | 20 φραγμός |
| Μαξ. Κεφαλή εκκένωσης | 20 μ |
|---|---|
| Μέγιστο κενό | 0,5 bar |
| Μέγιστη διαφορική πίεση | 20 φραγμός |
| Μαξ. Διαφορετική θερμοκρασία | 50°C |
| Μέγιστο ποσοστό ροής | 10 m3/h |
| Μέγιστο κενό | 0,5 bar |
|---|---|
| Μαξ. Διαφορετικό κενό | 0,5 bar |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -20°C σε +150°C |
| Μαξ. Διαφορετικός ρυθμός ροής | 10 m3/h |
| Μέγιστη πίεση εκκένωσης | 20 φραγμός |
| υλικό | Σιλικόνη |
|---|---|
| Βάρος | Φως |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Αντίσταση | Υψηλή |
| Πεδίο πίεσης | 0-10 φραγμός |
| υλικό | NBR, EPDM, PTFE, FKM, κλπ. |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγυλό, τετράγωνο, ορθογώνιο, κλπ. |
| Πακέτο | Καρτόνι, ξύλινη θήκη κλπ. |
| Τροποποιημένο | 100 κομμάτια |
| Εφαρμογή | Πυκνωτική βαλβίδα, πνευματική βαλβίδα, κλπ. |
| Μαξ. ιξώδες | 200 CSt |
|---|---|
| Μαξ. Διαφορετικό κενό | 0,5 bar |
| Μαξ. Διαφορετική ιξώδες | 200 CSt |
| Υλικό | ΠΤΦΕ, EPDM, FKM |
| Μέγιστη διαφορική πίεση | 20 φραγμός |