| Μέγιστη πίεση εκκένωσης | 20 φραγμός |
|---|---|
| Μαξ. Διαφορετική ιξώδες | 200 CSt |
| Μαξ. Διαφορετικός ρυθμός ροής | 10 m3/h |
| Μαξ. Κεφαλή εκκένωσης | 20 μ |
| Μαξ. ιξώδες | 200 CSt |
| Πίεση | Υψηλή πίεση |
|---|---|
| Δομή | Ακέραια δομή |
| Τετάρτη | Χαμηλή τάση |
| Διαρροή | Χαμηλή διαρροή |
| υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Τετάρτη | 24V |
|---|---|
| Αντίσταση στην πίεση | φραγμός 10 |
| μέγεθος | 1/4 |
| Ετικέτα | Οργανωτής κατασκευής |
| Θερμοκρασία | 0-90°C |
| Μέγεθος | 1/4 |
|---|---|
| Θερμοκρασία | 0-90°C |
| Σύνδεση | Δήμος |
| Αντίσταση στην πίεση | 10 bar |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική αυτοματοποίηση |
| Αντίσταση | Ανθεκτικό στους μύκητες |
|---|---|
| Απόδοση | Άοσμο, άγευστο, χωρίς υπεροξείδιο |
| Χρώμα | Κόκκινο/πορτοκαλί, μαύρο, γκρι, μπλε, λευκό και ημιδιαφανές |
| Σειρά θερμοκρασίας | -175°F έως 482°F |
| Βαθμός | Τρόφιμα |
| Ετικέτα | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Τετάρτη | 24V |
| Θερμοκρασία | 0-90°C |
| Αντίσταση στην πίεση | 10 bar |
| Δίπλωμα | 0-20 L/min |
| Σύνδεση | Δήμος |
|---|---|
| Ζωή | 50000 φορές |
| Αντίσταση στην πίεση | 10 bar |
| Τετάρτη | 24V |
| Ρευστό | Αέρας, νερό, πετρέλαιο |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο/ Λευκό/ Κόκκινο/ Μπλε/ Πράσινο/ Κίτρινο/ κλπ. |
| Ευελιξία | Υψηλή |
| Η υγρασία | Υψηλός - χαμηλός |
| Υλικό | Σύνθετος |
| θερμοκρασία | 0-90°C |
|---|---|
| ΡΟΗ | 0-20 L/min |
| Ρευστό | Αέρας, νερό, πετρέλαιο |
| Τετάρτη | 24V |
| Σύνδεση | Δήμος |
| Μέγιστο ποσοστό ροής | 10 m3/h |
|---|---|
| Μέγιστο κενό | 0,5 bar |
| Μαξ. Ανύψωση αναρρόφησης | 7 μ |
| Μαξ. ιξώδες | 200 CSt |
| Μέγιστη διαφορική πίεση | 20 φραγμός |