| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Η υγρασία | Υψηλός - χαμηλός |
| Επιφάνεια | Ομαλός/κατασκευασμένος |
| Δάχος | 0.1mm3mm |
| Θερμοκρασία | Θερμοκρασία δωματίου |
| όνομα | Κατάλληλο διάφραγμα μετρώντας αντλιών σωληνοειδών χημικό |
|---|---|
| Υλικό | Τεφλόν、 PTFE+EPDM、 NBR |
| Χρώμα | Μαύρος/γκρίζος/άσπρος/κ.λπ. |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Αντίσταση γήρανσης, αντίσταση διάβρωσης, καλή ελαστικότητα |
| Διαδικασία | Σύνθετη διαδικασία |
| Δάχος | 3 χιλιοστά |
|---|---|
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Ποσοστό διαρροής | 00,05% |
| Περιοχή πίεσης | 0.5-2.5Mpa |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Πίεση | Μέση πίεση |
| Πεδίο πίεσης | 0.5-2.5Mpa |
| Σχήμα | Γύρω |
| Ποσοστό διαρροής | 00,05% |
| Μαξ. Διαφορετική ιξώδες | 200 CSt |
|---|---|
| Υλικό | ΠΤΦΕ, EPDM, FKM |
| Μαξ. Διαφορετική θερμοκρασία | 50°C |
| Μαξ. ιξώδες | 200 CSt |
| Μέγιστο μέγεθος μορίων | 2 χιλ. |
| Μέγιστη διαφορική πίεση | 20 φραγμός |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος μορίων | 2 χιλ. |
| Μαξ. Ανύψωση αναρρόφησης | 7 μ |
| Υλικό | ΠΤΦΕ, EPDM, FKM |
| Μέγιστη πίεση | φραγμός 100 |
| Μέγιστο ποσοστό ροής | 10 m3/h |
|---|---|
| Μέγιστη διαφορική πίεση | 20 φραγμός |
| Μαξ. Διαφορετική ιξώδες | 200 CSt |
| Μέγιστη πίεση εκκένωσης | 20 φραγμός |
| Μέγιστη πίεση | φραγμός 100 |
| Ασύρματα | χαμηλού θορύβου |
|---|---|
| Σύνδεση | Περασμένη κλωστή σύνδεση |
| Δυνατότητα | Υψηλή διάρκεια |
| Θερμοκρασία | Υψηλή θερμοκρασία |
| Ποσοστό ροής | Υψηλό ποσοστό ροής |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική αυτοματοποίηση |
|---|---|
| Δίπλωμα | 0-20 L/min |
| Δύναμη | 2W |
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Ρευστό | Αέρας, νερό, πετρέλαιο |
| Μαξ. Διαφορετικός ρυθμός ροής | 10 m3/h |
|---|---|
| Μαξ. Διαφορετική ιξώδες | 200 CSt |
| Μαξ. Διαφορετική θερμοκρασία | 50°C |
| Μέγιστη πίεση | φραγμός 100 |
| Μαξ. Κεφαλή εκκένωσης | 20 μέτρα |