| Πεδίο πίεσης | 0-10 φραγμός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πυκνωτική βαλβίδα, πνευματική βαλβίδα, κλπ. |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος | 0.5mm10mm |
| Πακέτο | Καρτόνι, ξύλινη θήκη κλπ. |
| Δίπλωμα | 0-20 L/min |
|---|---|
| Δύναμη | 2W |
| Τετάρτη | 24V |
| Αντίσταση στην πίεση | φραγμός 10 |
| Ζωή | 50000 φορές |
| Ετικέτα | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Δύναμη | 2W |
| Πίεση | 0-10 φραγμός |
| Σύνδεση | Δήμος |
| Αντίσταση στην πίεση | 10 bar |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
|---|---|
| Υλικό | Σύνθετος |
| Πίεση | Υψηλός - χαμηλός |
| Βάρος | Φως |
| Ευελιξία | Υψηλή |
| Χρώμα | Μαύρο/ Λευκό/ Κόκκινο/ Μπλε/ Πράσινο/ Κίτρινο/ κλπ. |
|---|---|
| Θερμοκρασία | Θερμοκρασία δωματίου |
| Αντίσταση | Διαβρωτική/Αβραίωση/Θέρμανση |
| Δάχος | 0.1mm3mm |
| Επέκταση | Υψηλή |
| Σύνδεση | Δήμος |
|---|---|
| Ρευστό | Αέρας, νερό, πετρέλαιο |
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα |
| μέγεθος | 1/4 |
| Ετικέτα | Οργανωτής κατασκευής |
| Αντίσταση | Έλαια, διαλύτες, βενζίνη και υγρά με βάση το πετρέλαιο |
|---|---|
| Απόδοση | Αντοχή σε ακραίες ζεστές και κρύες θερμοκρασίες, τριβή, διαπερατότητα νερού και αερίων |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Σειρά θερμοκρασίας | -40°F έως +212°F |
| Υλικό | NBR |
| Αντίσταση | Ζέστη, όζον, ηλιακό φως και γήρανση |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Εξαιρετική αντοχή σε νερό, ατμό, αλκάλια, οξέα και οξειδωτικά |
| σκληρότητα | 40 έως 80 σκληρόμετρο, Shore A |
| Θερμοκρασία | -40°F έως 250°F |
| Υλικό από καουτσούκ | EPDM |
| Απόδοση | Εξαιρετικό. |
|---|---|
| Πίεση | Υψηλή |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική |
| Παράδοση | Γρήγορα! |
| Σχήμα | Γύρω |
| durability | High |
|---|---|
| type | Diaphragm Seals |
| performance | Excellent |
| shape | Round |
| temperature | High |