| Mounting Type | Direct Mount |
|---|---|
| Service Life | ≥1000000 Times |
| Working Intervel | 35cm |
| Pressure Range | 0.5-2.5Mpa |
| Temperature Range | 0-200°F |
| όνομα | PTFE σύνθετο τροφίμων στόλισμα φλαντζών βαθμού λαστιχένιο τεφλόν |
|---|---|
| Υλικό | PTFE+EPDM、 NBR |
| Εργασία Envieroment | Φαρμακευτικό είδος, τρόφιμα, χημικά |
| Απόδοση προϊόντων | Υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση, χημική αντίσταση |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Ακαμψία, δύναμη, συμπίεση |
| όνομα | Σύνθετο διάφραγμα στολισμάτων PTFE βαλβίδων λαστιχένιο τεφλόν |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βαλβίδα διαφράγματος |
| Υλικό προϊόντων | PTFE+EPDM、 NBR |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Αναπήδηση, αντισταθμιστικό, χαμηλό κόστος μεταπώλησης |
| Πρότυπο | Προσαρμοσμένος |
| Σειρά πίεσης | 0-10 φραγμός |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Διάφραγμα βαλβίδας παλμού |
| Χρώμα | μαύρος, άσπρος, κόκκινος, κ.λπ. |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή απόδοση, ανθεκτική, κλπ. |
| Ζωή | 100.000 φορές |
|---|---|
| Ασύρματα | ≤ 50dB |
| Δύναμη | 1.2W |
| Τετάρτη | DC12V |
| υλικό | Καουτσούκ |
| όνομα | Σύνθετο διάφραγμα για το φαρμακευτικό εξοπλισμό |
|---|---|
| Υλικό | PTFE+EPDM、 NBR |
| Εργασία Envieroment | Χημικών και φαρμακευτικών εγκαταστάσεις βιομηχανίας ηλεκτρονικής, |
| Απόδοση προϊόντων | Όξινη και αλκαλική αντίσταση, ιατρικός και βαθμός υγείας |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Καλές ακαμψία, δύναμη και συμπίεση, αναπήδηση, αντισταθμιστική |
| όνομα | Διάφραγμα μετρώντας αντλιών |
|---|---|
| Υλικό | PTFE+EPDM |
| Χρώμα | Μαύρος/γκρίζος/λευκό |
| Απόδοση προϊόντων | Όξινη και αλκαλική αντίσταση, σύμφωνα με τις απαιτήσεις του ιατρικού και επιπέδου υγείας |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Καλές ακαμψία, δύναμη και συμπίεση, αναπήδηση, αντισταθμιστική |
| όνομα | Τοποθετημένο σε στρώματα λάστιχο διάφραγμα βαλβίδων |
|---|---|
| Υλικό | NBR, NR, ΧΡΏΜΙΟ, FR |
| Θερμοκρασία | -35°~300° |
| Διάμετρος | 51500mm |
| Εφαρμογή | Πνευματική βαλβίδα |
| όνομα | Σύνθετο διάφραγμα για την ηλεκτρονική, τα φαρμακευτικά είδη, τα τρόφιμα και τις χημικές βιομηχανίες |
|---|---|
| Υλικό | PTFE+EPDM、 NBR |
| Απόδοση | Αντίσταση διάβρωσης, υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση, αντίσταση γήρανσης, βαθμός τροφίμων |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Καλή ακαμψία, δύναμη, συμπίεση, αναπήδηση, αντισταθμιστική |
| Εργασία Envieroment | Φαρμακευτικό είδος, τρόφιμα, χημική ουσία, εργοστάσια ηλεκτρονικής |
| όνομα | Τεφλόν NR εξαρτήσεων εξαρτημάτων αντλιών σφραγίδα στολισμάτων διαφραγμάτων |
|---|---|
| Υλικό | Τεφλόν、 PTFE+EPDM、 NBR |
| Εργασία Envieroment | Χημικών και φαρμακευτικών εγκαταστάσεις βιομηχανίας ηλεκτρονικής, |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Αντίσταση γήρανσης, αντίσταση διάβρωσης, καλή ελαστικότητα |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |