| όνομα | Κυλώντας διάφραγμα |
|---|---|
| Υλικό | ΧΡΏΜΙΟ NBR NR EPDM FKM |
| Σκηνή χρήσης | ρυθμιστής πίεσης αερίου |
| Πρότυπο | HF-GMA-03 HF-GMA-46 HF-GMA-32 HF-GMA-49 HF-GMA-09 HF-GMA-42 HF-GMA-14 HF-GMA-SM3 |
| Πίεση | 0.1-1 MPA |
| όνομα | Διάφραγμα διάσπασης βαλβίδων μεμβρανών |
|---|---|
| Envieroment | Φαρμακευτικό είδος, τρόφιμα, χημική ουσία, κ.λπ. |
| Υλικό προϊόντων | PTFE+EPDM、 NBR |
| Μέγεθος | Dn-10~dn-100 |
| Τεχνολογία | Σύνθετη διαδικασία |
| Media | Liquid, Gas, Steam |
|---|---|
| Working Life | ≥50000h |
| Operating Temperature | -40°C To 120°C |
| Abrasion Resistance | Good |
| Pressure Range | 0-10 Bar |
| Color | Black Or Customized |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Temperature Range | 0-200°F |
| Working Intervel | 35cm |
| Thickness | 3mm |
| Features | Aging Resistance, Good Sealing |
|---|---|
| Resistance | Chemical, Abrasion, Tear |
| Temperature | 0-90°C |
| Fluid | Air, Water, Oil |
| Color | Black |
| όνομα | Λαστιχένιο στόλισμα φλαντζών EPDM |
|---|---|
| Υλικό | PTFE+EPDM、 NBR |
| Απόδοση προϊόντων | Όξινη και αλκαλική αντίσταση, υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση, χημική αντίσταση |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Ακαμψία, δύναμη, συμπίεση, αναπήδηση/ανθεκτικότητα, αντισταθμιστικές |
| Εργασία Envieroment | Φαρμακευτικό είδος, τρόφιμα, χημικά |
| Διαρροή | Χαμηλή διαρροή |
|---|---|
| Τετάρτη | Χαμηλή τάση |
| Ποσοστό ροής | Υψηλό ποσοστό ροής |
| Θερμοκρασία | Υψηλή θερμοκρασία |
| Δομή | Ακέραια δομή |
| Όνομα | Μόνος-ωθημένο πνευματικό διάφραγμα |
|---|---|
| Σενάριο χρήσης | Βιομηχανικός μηχανικός κύλινδρος |
| Υλικό | NBR, NR, ΧΡΏΜΙΟ, FR |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Ισχυρή σφράγιση, αντίσταση γήρανσης |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Thickness | 3mm |
|---|---|
| Pressure Range | 0.5-2.5Mpa |
| Material | Rubber |
| Valve Operation | On/Off |
| Mounting Type | Direct Mount |
| Features | Aging Resistance, Good Sealing |
|---|---|
| Color | Black |
| Temperature | 0-90°C |
| Corrosion Resistance | High Corrosion Resistance |
| Fluid | Air, Water, Oil |