| όνομα | Διάφραγμα μετρώντας αντλιών |
|---|---|
| Υλικό | PTFE+EPDM |
| Χρώμα | Μαύρος/γκρίζος/λευκό |
| Απόδοση προϊόντων | Όξινη και αλκαλική αντίσταση, σύμφωνα με τις απαιτήσεις του ιατρικού και επιπέδου υγείας |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Καλές ακαμψία, δύναμη και συμπίεση, αναπήδηση, αντισταθμιστική |
| όνομα | Τεφλόν NR μερών αντλιών μετρώντας διάφραγμα εξαρτήσεων PTFE |
|---|---|
| Υλικό | Τεφλόν、 PTFE+EPDM、 NBR |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Αντίσταση γήρανσης, αντίσταση διάβρωσης, καλή ελαστικότητα |
| Σενάριο χρήσης | Φαρμακευτικό είδος, τρόφιμα, χημικά |
| Δυνατότητα τράβηξης | Υψηλή |
|---|---|
| Ευελιξία | Υψηλή |
| Χρώμα | Μαύρο/ Λευκό/ Κόκκινο/ Μπλε/ Πράσινο/ Κίτρινο/ κλπ. |
| Αντίσταση | Διαβρωτική/Αβραίωση/Θέρμανση |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| όνομα | Διάφραγμα μετρώντας αντλιών |
|---|---|
| Υλικό | PTFE+EPDM |
| Χρώμα | Μαύρος/γκρίζος/λευκό |
| Απόδοση προϊόντων | Όξινη και αλκαλική αντίσταση, σύμφωνα με τις απαιτήσεις του ιατρικού και επιπέδου υγείας |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Καλές ακαμψία, δύναμη και συμπίεση, αναπήδηση, αντισταθμιστική |
| όνομα | Διάφραγμα μετρώντας αντλιών |
|---|---|
| Υλικό | PTFE+EPDM、 NBR |
| Χρώμα | Ο Μαύρος/γκρι |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Αντίσταση γήρανσης, αντίσταση διάβρωσης, καλή ελαστικότητα |
| Διαδικασία | Σύνθετη διαδικασία |
| Εφαρμογή | Κύλινδρο |
|---|---|
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Χρώμα | Μαύρο |
| θερμοκρασία | Υψηλή θερμοκρασία |
| Πίεση | Μέση πίεση |
| Μαξ. Ανύψωση αναρρόφησης | 7 μ |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση εκκένωσης | 20 φραγμός |
| Μέγιστο κενό | 0,5 bar |
| Μαξ. Διαφορετικό κενό | 0,5 bar |
| Μέγιστη διαφορική πίεση | 20 φραγμός |
| Μέγιστη πίεση | φραγμός 100 |
|---|---|
| Μέγιστη διαφορική πίεση | 20 φραγμός |
| Μέγιστο ποσοστό ροής | 10 m3/h |
| Μαξ. Ανύψωση αναρρόφησης | 7 μ |
| Μέγιστο μέγεθος μορίων | 2 χιλ. |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -20°C σε +150°C |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος μορίων | 2 χιλ. |
| Μαξ. Διαφορετική θερμοκρασία | 50°C |
| Μέγιστο κενό | 0,5 bar |
| Μαξ. Διαφορετικός ρυθμός ροής | 10 m3/h |
| Υλικό | ΠΤΦΕ, EPDM, FKM |
|---|---|
| Μαξ. Διαφορετική ιξώδες | 200 CSt |
| Μέγιστη διαφορική πίεση | 20 φραγμός |
| Μέγιστη πίεση εκκένωσης | 20 φραγμός |
| Μέγιστο μέγεθος μορίων | 2 χιλ. |