| Media | Air |
|---|---|
| Working Intervel | 35cm |
| Service Life | ≥1000000 Times |
| Thickness | 3mm |
| Temperature Range | 0-200°F |
| Μέγιστο ποσοστό ροής | 10 m3/h |
|---|---|
| Μαξ. Διαφορετικός ρυθμός ροής | 10 m3/h |
| Μαξ. Διαφορετική ιξώδες | 200 CSt |
| Μαξ. Διαφορετικό κενό | 0,5 bar |
| Μέγιστη διαφορική πίεση | 20 φραγμός |
| Μαξ. Ανύψωση αναρρόφησης | 7 μ |
|---|---|
| Μέγιστη πίεση | φραγμός 100 |
| Μέγιστη διαφορική πίεση | 20 φραγμός |
| Μαξ. ιξώδες | 200 CSt |
| Μέγιστο ποσοστό ροής | 10 m3/h |
| Pressure Range | 0.5-2.5Mpa |
|---|---|
| Pressure | Medium Pressure |
| Leakage Rate | 0.05% |
| Durability | High |
| Temperature | High Temperature |
| Δυνατότητα | Υψηλή διάρκεια |
|---|---|
| Ποσοστό ροής | Υψηλό ποσοστό ροής |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Υψηλή αντοχή στη διάβρωση |
| Εφαρμογή | Ευρεία εφαρμογή |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | Ευρεία λειτουργούσα σειρά θερμοκρασίας |
| Ποσοστό ροής | Υψηλό ποσοστό ροής |
|---|---|
| Τετάρτη | Χαμηλή τάση |
| Σύνδεση | Περασμένη κλωστή σύνδεση |
| Ασύρματα | χαμηλού θορύβου |
| Θερμοκρασία | Υψηλή θερμοκρασία |
| Service Life | ≥1000000 Times |
|---|---|
| Thickness | 3mm |
| Valve Operation | On/Off |
| Pressure Rating | 150 PSI |
| Valve Type | Control Valve |
| όνομα | Φαρμακευτικό τροφίμων στόλισμα επένδυσης χημικών ουσιών τεφλόν |
|---|---|
| Envieroment | Φαρμακευτικό είδος, τρόφιμα, χημική ουσία, κ.λπ. |
| Υλικό | PTFE+EPDM、 NBR |
| Μέγεθος | Dn-10~dn-100 |
| Τεχνολογία | Σύνθετη διαδικασία |
| θερμοκρασία λειτουργίας | Ευρύ εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας |
|---|---|
| Δυνατότητα | Υψηλή διάρκεια |
| Εφαρμογή | Ευρεία εφαρμογή |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Εφαρμογή | Ευρεία εφαρμογή |
|---|---|
| Θερμοκρασία | Υψηλή θερμοκρασία |
| Αντίσταση στη διάβρωση | Υψηλή αντοχή στη διάβρωση |
| Ποσοστό ροής | Υψηλό ποσοστό ροής |
| Σύνδεση | Περασμένη κλωστή σύνδεση |