| Application | Industrial Automation |
|---|---|
| Working Principle | Pilot Operated |
| Mounting Type | Screw-in |
| Orifice Size | 25mm |
| Pressure Range | 0-10 Bar |
| Μέγιστη πίεση | φραγμός 100 |
|---|---|
| Μαξ. Κεφαλή εκκένωσης | 20 μ |
| Μαξ. Διαφορετική θερμοκρασία | 50°C |
| Μέγιστο μέγεθος μορίων | 2 χιλ. |
| Μέγιστη διαφορική πίεση | 20 φραγμός |
| Δάχος | 0.5mm10mm |
|---|---|
| Πακέτο | Καρτόνι, ξύλινη θήκη κλπ. |
| Σχήμα | Στρογγυλό, τετράγωνο, ορθογώνιο, κλπ. |
| Τροποποιημένο | 100 κομμάτια |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Σχήμα | Στρογγυλό, τετράγωνο, ορθογώνιο, κλπ. |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Στίλβωση, αμμόστρωση, κ.λπ. |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Τροποποιημένο | 100 κομμάτια |
| Εφαρμογή | Πυκνωτική βαλβίδα, πνευματική βαλβίδα, κλπ. |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Στίλβωση, αμμόστρωση, κ.λπ. |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πυκνωτική βαλβίδα, πνευματική βαλβίδα, κλπ. |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| υλικό | NBR, EPDM, PTFE, FKM, κλπ. |
| Πεδίο πίεσης | 0-10 φραγμός |
| Πεδίο θερμοκρασίας | -20℃~+200℃ |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Στίλβωση, αμμόστρωση, κ.λπ. |
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Σχήμα | Στρογγυλό, τετράγωνο, ορθογώνιο, κλπ. |
| Πακέτο | Καρτόνι, ξύλινη θήκη κλπ. |
| Δύναμη | 2W |
|---|---|
| Μέγεθος | 1/4 |
| Σύνδεση | Δήμος |
| Τετάρτη | 24V |
| Θερμοκρασία | 0-90°C |
| όνομα | Προσαρμοσμένο heterotype τεφλόν στόλισμα |
|---|---|
| Υλικό | PTFE+EPDM |
| Απόδοση | Συναντήστε το ιατρικό και επίπεδο υγείας |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Καλή ακαμψία, δύναμη |
| Envieroment | Χημικών και φαρμακευτικών εγκαταστάσεις βιομηχανίας ηλεκτρονικής, |
| Χρώμα | Μαύρο/ Λευκό/ Κόκκινο/ Μπλε/ Πράσινο/ Κίτρινο/ κλπ. |
|---|---|
| Βάρος | Φως |
| Πίεση | Υψηλός - χαμηλός |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Σύνδεση | Δήμος |
|---|---|
| υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Πίεση | 0-10 φραγμός |
| Ετικέτα | Οργανωτής κατασκευής |
| ΡΟΗ | 0-20 L/min |