| Μαξ. Διαφορετικός ρυθμός ροής | 10 m3/h |
|---|---|
| Μέγιστο ποσοστό ροής | 10 m3/h |
| Μαξ. Διαφορετική θερμοκρασία | 50°C |
| Μαξ. Κεφαλή εκκένωσης | 20 μ |
| Μαξ. Διαφορετική ιξώδες | 200 CSt |
| Ρευστό | Αέρας, νερό, πετρέλαιο |
|---|---|
| Δύναμη | 2W |
| Δίπλωμα | 0-20 L/min |
| Πίεση | 0-10 φραγμός |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική αυτοματοποίηση |
| Μαξ. Ανύψωση αναρρόφησης | 7 μ |
|---|---|
| Μέγιστη διαφορική πίεση | 20 φραγμός |
| Μέγιστο ποσοστό ροής | 10 m3/h |
| Μέγιστο κενό | 0,5 bar |
| Μαξ. Διαφορετικός ρυθμός ροής | 10 m3/h |
| Manufacturer | Solenoid Valve Co. |
|---|---|
| Temperature Range | -10°C To 80°C |
| Flow Rate | High Flow Rate |
| Pressure | 0-10 Bar |
| Fit | Drainer |
| Επέκταση | Υψηλή |
|---|---|
| Βάρος | Φως |
| Δυνατότητα | Υψηλή |
| Η υγρασία | Υψηλός - χαμηλός |
| Δυνατότητα τράβηξης | Υψηλή |
| Πακέτο | Καρτόνι, ξύλινη θήκη κλπ. |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Στίλβωση, αμμόστρωση, κ.λπ. |
| Χρώμα | μαύρος, άσπρος, κόκκινος, κ.λπ. |
| Πεδίο πίεσης | 0-10 φραγμός |
| Δάχος | 0.5mm10mm |
| Ζωή | 50000 φορές |
|---|---|
| Δίπλωμα | 0-20 L/min |
| Ετικέτα | Οργανωτής κατασκευής |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική αυτοματοποίηση |
| Πίεση | 0-10 φραγμός |
| Pressure Range | 0.5-2.5Mpa |
|---|---|
| Working Intervel | 35cm |
| Body Material | Stainless Steel |
| Media | Air |
| Thickness | 3mm |
| Μαξ. Κεφαλή εκκένωσης | 20 μ |
|---|---|
| Μαξ. Διαφορετική θερμοκρασία | 50°C |
| Μαξ. Διαφορετικός ρυθμός ροής | 10 m3/h |
| Μέγιστη πίεση εκκένωσης | 20 φραγμός |
| Μαξ. Διαφορετική ιξώδες | 200 CSt |
| Flow | 0-20 L/min |
|---|---|
| Connection | Thread |
| Power | 2W |
| Size | 1/4 |
| Fluid | Air, Water, Oil |