| όνομα | Υδραυλικό διάφραγμα για τις βιομηχανικές θαλάσσιες αντλίες |
|---|---|
| Υλικό | Τεφλόν、 PTFE+EPDM、 NBR |
| Χρώμα | Μαύρος/γκρίζος/άσπρος/κ.λπ. |
| Απόδοση προϊόντων | Όξινη και αλκαλική αντίσταση, σύμφωνα με τις απαιτήσεις του ιατρικού και επιπέδου υγείας |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Καλές ακαμψία, δύναμη και συμπίεση, αναπήδηση, αντισταθμιστική |
| Ονομασία | Βιομηχανικό σύνθετο διάφραγμα |
|---|---|
| Υλικό | PTFE+EPDM、 NBR |
| Εργασία Envieroment | Χημικών και φαρμακευτικών εγκαταστάσεις βιομηχανίας ηλεκτρονικής, |
| Απόδοση προϊόντων | Όξινη και αλκαλική αντίσταση, ιατρικός και βαθμός υγείας |
| Χαρακτηριστικά | Καλές ακαμψία, δύναμη και συμπίεση, αναπήδηση, αντισταθμιστική |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή απόδοση, ανθεκτική, κλπ. |
|---|---|
| Συσκευή | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Ονομασία προϊόντος | Διάφραγμα βαλβίδας παλμού |
| Περιοχή θερμοκρασίας | -60°C σε +200°C |
| Δάχος | 0.2mm2.0mm |
| Operating Temperature | Wide Operating Temperature Range |
|---|---|
| Orifice Size | 25mm |
| Mounting Type | Direct Acting |
| Life Span | 50000 Times |
| Noise | Low Noise |
| Usage | 14 Inch Solenoid Valve |
|---|---|
| Mounting Type | Screw-in |
| Connection Type | Threaded |
| Operating Temperature | Wide Operating Temperature Range |
| Orifice Size | 25mm |
| Θερμοκρασία των μέσων | -20℃~80℃ |
|---|---|
| υλικά | ΧΡΏΜΙΟ、、 FR NBR、 NR |
| Ζωή υπηρεσιών | ≥1000000 χρόνοι |
| Πρότυπο | HF-DN25、 HF-Ζ-25、 HF-DN40 |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Θερμοκρασία των μέσων | -20℃~80℃ |
|---|---|
| Μορφή | Προσαρμοσμένος |
| υλικά | ΧΡΏΜΙΟ、、 FR NBR、 NR |
| Ζωή υπηρεσιών | ≥1000000 χρόνοι |
| Πρότυπο | Στροβιλο-DB16/40M/50M/75M/1.5 ίντσα |
| Diameter | 5-1500mm |
|---|---|
| Valve Operation | On/Off |
| Maintenance | Easy To Clean And Maintain |
| Pressure Range | 0-100 Psi |
| Operation Mode | Normally Closed |
| όνομα | Tetrafluoroethylene σύνθετο λαστιχένιο στόλισμα φλαντζών νεοπρενίου |
|---|---|
| Υλικό | PTFE+EPDM |
| Απόδοση | Όξινη και αλκαλική αντίσταση |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Δύναμη και συμπίεση, αναπήδηση, αντισταθμιστικό, χαμηλό κόστος μεταπώλησης |
| Εργασία Envieroment | Χημικών και φαρμακευτικών εγκαταστάσεις βιομηχανίας ηλεκτρονικής, |
| όνομα | Διάφραγμα μετρώντας αντλιών |
|---|---|
| Υλικό | PTFE+EPDM |
| Χρώμα | Μαύρος/γκρίζος/λευκό |
| Απόδοση προϊόντων | Όξινη και αλκαλική αντίσταση, σύμφωνα με τις απαιτήσεις του ιατρικού και επιπέδου υγείας |
| Εφαρμογή | Μετρώντας αντλία |